Піщанська сільська рада
Новомосковський район Дніпропетровська область
Рішення сесії
від 30 жовтня 2018р.№ 4-6/VII
VI сесія
VII скликання
Про створення комунального підприємства «Центр первинної медико–санітарної допомоги» Піщанської сільської ради
Опубліковано 05 листопада 2018

З метою  підвищення рівня медичного обслуговування населення, наближення первинної медичної допомоги до жителів Піщанської сільської об’єднаної територіальної громади, розширення можливостей щодо її доступності та якості, впровадження  нових підходів щодо організації роботи закладів охорони здоров’я та їх фінансового забезпечення, відповідно до Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров’я”, Закону України “Про добровільне об’єднання територіальних громад”, Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров'я», Наказу МОЗ від 29.07.2016 року № 801 «Про затвердження Положення про центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги та положень про його підрозділи», керуючись ст. ст. 43, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада


ВИРІШИЛА:

 1. Створити комунальне підприємство «Центр первинної медико–санітарної допомоги» Піщанської сільської ради.
 2. Визначити, що комунальне підприємство «Центр первинної медико–санітарної допомоги» Піщанської сільської ради є комунальним неприбутковим підприємством, яке з моменту його реєстрації набуває статусу юридичної особи, має самостійний баланс, рахунки в органах Казначейства, печатку, власні бланки.
 3. Затвердити Статут комунального підприємства Центр первинної медико–санітарної допомоги» Піщанської сільської ради (додається).
 4. Призначити Мерцел Дар’ю Іванівну виконувачем обов’язків головного лікаря комунального підприємства «Центр первинної медико–санітарної допомоги» Піщанської сільської ради на період до призначення головного лікаря у встановленому законодавством порядку, але не більш ніж до 28 лютого 2018 року включно.
 5. Уповноважити Мерцел Дар’ю Іванівну здійснити державну реєстрацію комунального підприємства відповідно до вимог чинного законодавства.
 6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення та заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Гречко О.І.

 

 

Сільський голова                                  Д.А. Лисичкін

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux