Піщанська сільська рада
Новомосковський район Дніпропетровська область
Проекти рішень
від 07 листопада 2018р.№ 
VII сесія I пленарне засідання
VII скликання
Про скасування рішення виконавчого комітету Піщанської сільської ради
Опубліковано 07 листопада 2018

Керуючись Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про житлово-комунальні послуги», з метою забезпечення належного санітарно-епідеміологічного стану та благоустрою, оптимального та обґрунтованого торифоутворення за комунальні послуги для мешканців населених пунктів Піщанської сільської ради, сільська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Скасувати рішення виконавчого комітету Піщанської сільської ради №1 від 24 жовтня 2018 року «Про затвердження тарифів на послуги із вивезення твердих побутових відходів в с.Піщанка».
  2. Скасувати рішення виконавчого комітету Піщанської сільської ради №2 від 24 жовтня 2018 року «Про затвердження тарифів на послуги із вивезення твердих побутових відходів в с.Орлівщина»,
  3. Скасувати рішення виконавчого комітету Піщанської сільської ради №3 від 24 жовтня 2018 року «Про затвердження тарифів на послуги із вивезення твердих побутових відходів в смт. Меліоративне».
  4. Доручити ФОП Герасимчук Д.Ю., КП «Орлівщинський комунхоз», ТОВ «КОМСІТІ» у місячний термін подати на затвердження обґрунтовані розрахунки тарифів на послуги із вивезення ТПВ.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань інфраструктури, транспорту, благоустрою, житлово-комунального господарства та комунальної власності та першого заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Мазницю М.П.


Сільський голова                                       Д.А. Лисичкін